KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Tusch 5431651
nr 543 1651
Tusch
3 st, Signerad GAN, (Gösta Adrian Nilsson?), samramade, vardera 5, 5x8
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.100 kr
måndag 29 september 2008
3.000 kr
1.700 kr
2.800 kr